God stemning i Tesalongen nå i ettermiddag! Vi kosær vårs serru!
Brownie - Chill pill
Brownie - Chill pill
Ganske ny for meg også faktisk. Nyt musikken og kveldenBrownie var for meg ukjent. Takk for tips TT - mye bra.![]()
Nå går det nesten på autopilot, da jeg vet hvor alle i distriktet er. Det har faktisk dukket opp tre nye i det senere, en i Skjønhaug (Trøgstad) og to i Mysen (Eidsberg) som jeg ikke har vært i! Gjenbruk er i vinden som aldri før, men det er klær, noe møbler og kjøkkenting som er mest populært.Moro å følge turene dine. Fantastisk hvor mange bruktbutikker du klarer å snuse opp!
![]()
Ja den gode og gamle tippekupongen huskes godt. Den måtte innleveres senest tirsdag ettermiddag og hvis sendingen mot formodning kom vekk i postgangen så fikk du ikke gevinst selv om du hadde prikket inn 12 rette. Jeg og en kamerat tippet hver uke, men det ble aldri noen store gevinster å skrive hjem om. En gang så "mistet" vi 28K med det siste sparket på ballen. Kampen gikk på TV og alle de andre kampene var bekreftet. Så dukket det opp en forp... ku....... og scoret vinnermålet for Aston Villa langt på overtid og så blåste dommeren av kampen. Da satt vi bare å stirret tomt ut i luften begge to...De hadde ikke trua på Man U dengang heller ( @Dolbytor ) Vis vedlegget 1146228
Hver dag er en flott dag inntil det motsatte er bevist.Oh herlige morgen!
Det ser ut til å bli en flott dag og nye muligheter står for døren. Ser at det er pakker som venter på meg, så dette lover godt. Ønsker alle en god dag og helg!![]()
Bare 2,5 gange prisen på en eksklusiv restaurant i Danmark.Kun NOK 124,-![]()
Men jeg sparte pengene på å reise til DKBare 2,5 gange prisen på en eksklusiv restaurant i Danmark.
Legalisert tyveri.......... Hvem skulle trodd det om normenn??![]()
Faen meg ikke mange øl, du skal drikke, før reisen er betaltMen jeg sparte pengene på å reise til DK![]()
Takk for det. For å si det slik; hadde det ikke vært for at man treffer på kjentfolk, så kunne jeg like gjerne blitt hjemme. Infoen ang de forskjellige oppsettene finner man på nett, dessuten er det vanskelig å få en god sitteplass for å få vurdert anleggene. Uansett artig å få sett flotte anlegg, kabler og andre remedier. Jeg måtte sette på Supertramplåten "Child of vision" jeg refererte til på eget anlegg og da fant jeg ut at det låter mer enn bra nok her hjemme.Fine bilder og messerapport ! Vurderte å ta turen i dag , men har benket meg foran anlegget og styrer musikken selv .![]()
Godt å komme hjem å få sett den pole runden der, rått kjørt! Kan bli bra i morgenTakk for det. For å si det slik; hadde det ikke vært for at man treffer på kjentfolk, så kunne jeg like gjerne blitt hjemme. Infoen ang de forskjellige oppsettene finner man på nett, dessuten er det vanskelig å få en god sitteplass for å få vurdert anleggene. Uansett artig å få sett flotte anlegg, kabler og andre remedier. Jeg måtte sette på Supertramplåten "Child of vision" jeg refererte til på eget anlegg og da fant jeg ut at det låter mer enn bra nok her hjemme.![]()
Nei, hverken F2 eller F3 fenger særlig, men det blir en spennende dag i Baku senere i dag. Det blir nok VSC, sikkerhetsbil og rødflagg er jeg redd. Så får vi håpe at resultatet blir som startoppstillingenHar du tunet inn på F2 løpet som begynner nå? Stenshornet på 7 startspor![]()
Nettopp og det er MANGE som ikke vasker hender etter å ha vært på do. Utrolig ekkelt griseri. Hadde enda folk fortsatt håndhygienen etter pandemienAd hygiene: Du vet, det hjelper ikke å ta en dusj en gang i i uka hvis en ikke skifter til rent tøy
(Helt grusomt. Også så mange det er som vandrer rett ut fra toalettet uten å vaske hendene.)
Nettopp og det er MANGE som ikke vasker hender etter å ha vært på do. Utrolig ekkelt griseri. Hadde enda folk fortsatt håndhygienen etter pandemien
Ja, veldig trivelig å treffes I. Håper du både fikk brukt kredittkortet flittig og fant alle rommene i denne labyrinten av et mediokre hotell. Om prisene var like stive som ølprisen, så gikk nok kortet varmtHar en god venn som er doktor i antropologi, jeg pleier å fortelle han om hifi-folkets rare adferd og allmenne hygiene og kosthold. Snart er det så mye empirisk evidens at det snart blir en lang avhandling og forskerprosjekt.
Ellers hyggelig å treffe deg i går @TTs du luktet god parfyme og hade vaskete klær, setter pris på det.