- Ble medlem
- 13.10.2005
- Innlegg
- 21.457
- Antall liker
- 6.883
Et barn? Er han ikke en gris da?
Man må kansje være et barn for å få gå barneskirenn...
Man må kansje være et barn for å få gå barneskirenn...
Gris + (gutte)barn = grisegutt. ;DBT skrev:Et barn? Er han ikke en gris da?
Sikkert vondt å svelge den medisinen svenskene foreskrev for OSS i mange lange år.baluba skrev:Kostelig kommentarfelt til den artikkelen.BT skrev:
EllerVad är det med er som har en sån där kille och vad är det med dig som skriver i ett svenskt forum? Jävla norrmän håll er till era forum speciellt nu, när ni förlorar kan ni komma och gråta här.
Är det någon som är förvånad? Han är norrman och det förklarar väl allt. Sen när kunde norrmän uppföra sig?
http://www.aftonbladet.se/nyheter/article4869705.ab
Det er vel NORSK kjøtt uansett, med eksportsubsidier til Sverige som gjør at vi kan kjøpe vår egen mat til vettug pris! Snakk om å drite i eget reir...cash 63 skrev:(Svin)esund kommer sikkert med (Gris)ebillige priser til dere Norrmenn nåHeja Norge ;D
Har du glemt at Nordtug ikke klarte å være førstemann inn til siste veksling? Kan ikke skylde på andre når en ikke klarer å være først selvBT skrev:Eneste problemet til Northug i VM har vært Hattestad...
Kjøtt ??? tenkte på porno! rullings og dårlig pappvin jagpengesluk skrev:Det er vel NORSK kjøtt uansett, med eksportsubsidier til Sverige som gjør at vi kan kjøpe vår egen mat til vettug pris! Snakk om å drite i eget reir...cash 63 skrev:(Svin)esund kommer sikkert med (Gris)ebillige priser til dere Norrmenn nåHeja Norge ;D
Og heia Norge, ja.. slik var det...
Håper dette VM-ståket snart er over så svenske kelnerne kan slutte å pisse i ølet vår igjen ;D ;D
Og jeg tror endel svenske kommentatorer også hadde bygget opp mye adrenalin før de sa alt dette idiotiske. Å kalle verdens desidert beste skiløper for en gris sier vel at kommentatoren er i feil bransje.emotikon skrev:Det vi lett glemmer oppe i alt dette snakket, er det vanvittige adreanlinnivået disse utøverne har når du suser inn i en slik duell. Northug har nok ekstra mye av det- ikke helt greit å bare trykke på AV-knappen når en passerer mål linjen.
+1pengesluk skrev:Altfor lite humor i toppidretten! Piruett, sakte film sideways, whatever - mer av det! Mer arroganse! If you got it, flaunt it!
På Husnuten 1709 m o.h., 4,5 timer opp, ikke mange minuttene ned. Det var en større opplevelse enn TV titting skal jeg si dere, og det ble mye lek nedover de 1000 høydemeterene. NRK har en tendens til å vise det meste mer enn en gang så jeg fikk med meg reprisen...Imperial skrev:Nå sier de: Hvor var da da Nordthug gikk sidelengs over mål... ?
Jepp. Et helt vanvittig rykk, på høyde med det han gjorde på stafetten i Liberec i 2009. Men fordi han krysset mållinjen som han gjorde så er idrettsprestasjonen allerede glemt.BT skrev:Rart å tenke på at 5 mann lå i en klynga da spurten startet når man ser dette bildet.
![]()
+1 cyber!cybervision_ skrev:Og jeg tror endel svenske kommentatorer også hadde bygget opp mye adrenalin før de sa alt dette idiotiske. Å kalle verdens desidert beste skiløper for en gris sier vel at kommentatoren er i feil bransje.emotikon skrev:Det vi lett glemmer oppe i alt dette snakket, er det vanvittige adreanlinnivået disse utøverne har når du suser inn i en slik duell. Northug har nok ekstra mye av det- ikke helt greit å bare trykke på AV-knappen når en passerer mål linjen.
Det Northug gjorde på oppløpet er jo bagateller, men selvsagt surt nå kronprinsen i Sverige går som han skulle ha lim under skiene når Northug slår om takten opp bakken.
Det kommer til å gå opp for svenskene at han kommer til å ta en 360 i falun, de kommer til å si at det tørs han inte... ;Dfjellvåk skrev:Helt enig, innfør leken igjen i idretten. Vi kan jo håpe at det er mulig at håning kan gli over til leking etterhvert.
Northug kaller «sure svensker en dobbeltseier». Det er ikke lek. Sier ambasadøren for Falun VM om 4 år....
Av hvem?Wergeland skrev:Jepp. Et helt vanvittig rykk, på høyde med det han gjorde på stafetten i Liberec i 2009. Men fordi han krysset mållinjen som han gjorde så er idrettsprestasjonen allerede glemt.BT skrev:Rart å tenke på at 5 mann lå i en klynga da spurten startet når man ser dette bildet.
![]()
Det må jaggu være ei stund sia.. ;Droom skrev:Oslo Losen er en bra figur, men når de skal begynne å tyne ut av figuren så blir det ikke like bra.
Trikset med sånne karakterer er å gi seg på topp!
Meisterskapet dei hadde i Midtnoreg er no vel slutt for fleire år sidan?nb skrev:Bare to dager igjen av det midtnorske skimesterskapet. Men i dag har de i alle fall fått strålende sol. Jeg kan se Holmenkollbakken fra vinduet nå på morgenkvisten, det er noen dager siden jeg har kunnet.
Tenkte mer på at det er like vanskelig for en outsider å vinne kretsmesterskapet i Trøndelag som det er å vinne VM.Audiophile-Arve skrev:Meisterskapet dei hadde i Midtnoreg er no vel slutt for fleire år sidan?
Ærlig talt. Petter Northug oppfører seg som en arrogant drittsekk, han er en skam for sitt land og sin idrett. Han burde ha vært diskvalifisert for usportslig opptreden.VilhelmW skrev:Hei Northug - han er en stor, stor idrettsmann. Og har en ihuga god humor, også. Svensken gikk på en ski over målpassering da han vant, men når Petter'n tar en "nesten-Dæhlie", blir grannfolket sure. Snakker om smålighet!!
Petter Northug er skikkelig skøy, og en showmann av dimensjoner. Det samme kan jeg ikke si om NRK1's såkalte "Oslo-Losen". Harald Eia blir bare dummere og dummere!
