Pondus er løsningsorientert.
Det var ektefellen som var rastløs og ville gjøre litt annet enn å være på hytta.Det må man si er en voksen roadtrip. Flotte steder og bilder, selv om dere valgte bort indrefileten lenger vestDu skulle sagt fra før Hardangervidda, så skulle du fått et knallbra mattips.
Ja, man skal ha med seg fingrene der.Den andre er "Dreamboat Annie" med Heart.
Nancy Wilson er habil på både el og akustisk gitar. Også fin låtskriver.
Introen på akustisk er på ca 1 minutt.
Jeg vil tro det er et anseelig antall hobbygitarister som har gitt opp å kopiere denne :
Litt enklere å få til introen på STHEtt eksempel er Led Zeppelin tributen fra Kennedy center fra noen år tilbake, med en glitrende framføring av Stairway to Heaven.
Like før tunnelen bilde ditt.Hmm, så kjent ut.....
Vis vedlegget 1134332
Da er det vel bare å rigge opp Playstation og SPILLE nå da?Nice kombo! Kona skjønner ikke hvorfor jeg i to dager med ujevne mellomrom syngesnakker, Barracuda![]()
Nja, ble bedre enn PS. Spilte den her i sengen, og kona begynte umiddelbart å synge, All I wanna do is making love with you.Da er det vel bare å rigge opp Playstation og SPILLE nå da?
Tusen takk.Flotte turbilder 'breaker!![]()
![]()
Nja, ble bedre enn PS. Spilte den her i sengen, og kona begynte umiddelbart å synge, All I wanna do is making love with you.
Tusen takk!Veldig flotte reise/tur bilder blues
gismo
Takk for påminnelsen! Satte akkurat på denne:Carlos var 78 år 20 juli
Han var altså bare 22 år da Santana spilte på Woodstock.
Hele bandet høye som hus på LSD. Godt gjort å få til såpass :
I et intervju har han sagt dette om situasjonen :
"I was praying to God to just get me trough the set, and then my guitar neck started turning to a snake."
Jeg så Santana på Kalvøya i 1980.
Vis vedlegget 1134667
Min første store festival.
Det var 15 000 der som dansa og sang i høljregnet. Hele øya var som et eneste gjørmebad. Bærum kommune måtte pløye og anlegge nytt gress etter festivalen.
Men det var morsomt mens det stod på.
Mitt eks er faktisk UK original fra 1969.
Låter ganske bra.
Vis vedlegget 1134665
![]()
|
Hadde vært gøy å sett den! Bra du tokk turen!I kveld har vi vært på konsert.
Alf Prøysens 111 års dag ble feiret på Prøysehuset med Øystein Sunde og "Meget i sløyd" . Fett supplert med Staffan William Olsson blåserekke "Sharp 9".
"Erfarne kvinnfolk" stod for koring.
Utsolgt.
Har faktisk aldri sett Sunde live tidligere, så det var på tide.
Vis vedlegget 1134950
Dårlig lys /motlys, så bildene er dessverre dårlige.
Vis vedlegget 1134951
Takk.Hadde vært gøy å sett den! Bra du tokk turen!