Ja håper detSer ut som en snasen liten sak.
Har som vane å ringe kunde hvis jeg blir mer enn 10 minutter forsinket - i mitt yrke (går under håndverker) så bærer jeg dette med stolthet. Vi fikk problemer med oppvaskmaskinen vår når vi kom hjem fra Japan. Reparatør kom ganske nøyaktig 36 timer etter avtalt tid. (uten å gi beskjed først).Ja jeg vet jeg fyrer meg opp til tider men jeg har drevet firma i mange år og en dato og et klokkeslett er en dato og et klokkeslett i min verden
mvh
Det er en GoldenEar SuperSub XXLDu har sikkert sagt det før, men hvilken sub er det?
Står i hans signatur.Gratulerer!
Godt de ikke hadde feilpakket en hvit modell
Du har sikkert sagt det før, men hvilken sub er det?
Ser ikke signaturen til folk på mobilenStår i hans signatur.
GoldenEar SuperSub XXL
Hold mobilen horisontalt....Ser ikke signaturen til folk på mobilen![]()
Ja det håper jeg også men har ikke så mange valg med plasseringSå får vi bare håpe at du er heldig med plasseringen og blir fornøyd![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hehe den var god karmanaSkummel plassering på suben! Du er jo manisk mot støv. Her må du ligge i stillinger du kun finner i Kama Sutra for å sikre at du får vekk alt støvet![]()
Har roet ned for noen timer da jeg venter besøk om et øyeblikk men morgendagen blir skruing og testingHvordan låter det eller er det dr J som gjelder?![]()
Stemte ikke det sa han som leverte den, 52kg ink eske
Muligens ikke originaleStemte ikke det sa han som leverte den, 52kg ink eske
mvh
Bare tøyser. Men jeg stoler mere på spec fra produsent enn en sjåfør.Ikke orginal sub mener du?
mvh
Joda ser den men de har jo veid den for å kalkulere frakten vil jeg tro?Bare tøyser. Men jeg stoler mere på spec fra produsent enn en sjåfør.
Muligens. Fant ikke noen mursteiner opp i pakken?Joda ser den men de har jo veid den for å kalkulere frakten vil jeg tro?
mvh
Nei. De veier for å kverulere på fraktenJoda ser den men de har jo veid den for å kalkulere frakten vil jeg tro?
mvh
Gratulerer med ny sub @motoren og jeg lar The Duchess of Islay skjenke deg en virtuell dram.
Nå blir det å få ned pulsen og ta seg en dram
mvh
Nei har ikke det men det står å varmer seg opp i nuet og blir veldig spennende å teste ut denne sakenHar du fått testet noe mer?
Nei har ikke det men det står å varmer seg opp i nuet og blir veldig spennende å teste ut denne saken
Hadde besøk i går kveld så jeg lot alt ligge til i dag.
Bare litt mat og kaffe nå så er jeg klar
mvh