Årets beste julealbum.Et oppgjør med tiden med steinstygge platecovere Vis vedlegget 1168967
Bra kombo da. El orgel, trekkspill og vibrafon? Men takker nei til invitasjonen
Love - på grunn av Solsidan forbinder jeg det med sønnen til Alex og AnnaLitt på siden og garantert ikke verdens styggeste albumcover. Men ganske dårlig, talentløs tegning og fargelegging. En av verdens beste plater som mange ikke har hørt. Det skyldes coveret tror jeg.
Vis vedlegget 1180156
Fant det på ei jesus bruktsjappe, ble ikke med hjem…..
Det er flere årsaker til det. I hvert fall to…Er det flere som lurer på hvorfor John`s skiver ikke ble introdusert og lansert her i Norge?
Vis vedlegget 1182845
Når jeg ser damer som dette, så begynner jeg å lure på om homoseksualitet kanskje kan være smittsomt
Det er 2026 nå, man trenger ikke skylde på eksterne ting som blodtrykksmedisiner eller tvilsomme platecovere lenger for å eksperimentere og utforske litt. Følg hjertet ditt. 🫶Når jeg ser damer som dette, så begynner jeg å lure på om homoseksualitet kanskje kan være smittsomt
Var en litt sleivete kommentar ja, legger meg flat og skylder på dårlig dømmekraft slik mange gjør i disse dagerDet er 2026 nå, man trenger ikke skylde på eksterne ting som blodtrykksmedisiner eller tvilsomme platecovere lenger for å eksperimentere og utforske litt. Følg hjertet ditt. 🫶
Tror det er tredje gang dette fine coveret presenteres i tråden, men for min del kan det gjerne komme en gang i måneden
