Her var det rette ræva som feisTypisk samlere. Tviholder på hver jævla plate! Om du ikke kan spille dem hvorfor ha dem?![]()
Her var det rette ræva som feisTypisk samlere. Tviholder på hver jævla plate! Om du ikke kan spille dem hvorfor ha dem?![]()
Vi er vel alle i samme jolle. Håpløs gjeng.Her var det rette ræva som feis![]()
Husker bedre, hva jeg skal "huske" å se etterOm du ikke kan spille dem hvorfor ha dem?![]()
Me har vel eit lite stykke igjen...Vi er vel alle i samme jolle. Håpløs gjeng.![]()
Men dette er fra nettstedet som pumper ut AI genererte vitser og ser man på siden deres er det bare nesten tøvenyheter og click bait.Me har vel eit lite stykke igjen...
This Man Spent 40 Years in Therapy Over His 8-Million Vinyl Collection
www.thevinylfactory.com
Mulig jeg er helt blind, men føler jeg har kikket overalt på Haruki sin hjemmeside men finner ikke « Visit the author’s website to explore his study in more detail»Denne har jeg sansen for:
![]()
Take an interactive tour of Haruki Murakami’s record room — The Vinyl Factory
Japanese author lets you inside his 10,000-record vinyl collection. As far as work spaces go, you can’t get more inspirational than a wall of 10,000 records. A jazz aficionado with a weakness for record collecting, famously reclusive writer Haruki Murakami has opened up his study for inspection...www.thevinylfactory.com
Det blir det neste.. må ha 2 vekter for verifikasjonFant svar.. "nålvekt" var ute å kjørte. Har bestilt ny.
Jeg har som regel to, den ene (humminguru duo) "spiser batterier" så den bruker jeg normalt bare til ul-vask av pickup.Det blir det neste.. må ha 2 vekter for verifikasjonser det selges noen med vektarm prinsipper. Kan det være nøyaktig nok?
![]()
Ortofon sin er et leketøy og Shure sin er både det og magnetisk. Jeg vet ikke om noen andre.Det blir det neste.. må ha 2 vekter for verifikasjonser det selges noen med vektarm prinsipper. Kan det være nøyaktig nok?
![]()
Slik jeg benytter. De elektroniske vektene må jo kalibreres hver år om man skal beholde ISO sertifering på vertøykassen sin.Vippa til Ortofon er an analog versjon som alltid virker..
Står Pro-Ject på min, vært feilfri i årevisDet gjør det sikkert, kjøpte en på Temu den var helt ute å syklet . De ser ganske like ut![]()
En slik en med kalibrerings vekter koster alt fra noen hundrelapper og opp, avhengig av hvilket navn som er trykket på.
For meg ser de identiske ut, og det aner meg at samme fabrikk produserer OEM
Vis vedlegget 1162017
Er ikke det vertikale trykket like stort om du måler noen millimeter høyere?Men første vekt var noe lignende og jeg fant ut etterhvert at den var i feil høyde ift overflaten på en vinylplate.
Resultatet ble at jeg ikke leste ut riktig stifttrykk. Fant etterhvert en annen vekt hvor det var en plate jeg kunne bøye til riktig høyde og lese ut et mer nøyaktig trykk.
Er ikke det vertikale trykket like stort om du måler noen millimeter høyere?
