|
Jeg har handla masse brukt vinyl fra amazon. Som er av super kvalitet as good as new!Roberth skrev:De er brukt. Så viddt jeg vet så er det ikke 180 grams hvis jeg ikke tar feil.
Tror du skal gå for britiske originaler med lave matrisenumre, f.x A2 / B2 /A3 /B3 / B5 osv. Jeg synes denne lyder friskere og mer umiddelbar enn CBS Mastersound som vel er den eneste superpresningen av The Wall, i tillegg er den grisedyr hvis du skal ha et skikkelig eksemplar. En tredje mulighet er japanske presninger uten at jeg har noen av dem, men disse har en viss status.Fosse skrev:Delvis off topic: Hvilken reissue er å foretrekke? Jeg har blitt fortalt at når det gjelder The Wall så er det den svenske som gjelder, men jeg vet ikke, normalt er det vel engelske pressinger av Pink Floyd som går for å være best?
nslookup skrev:Jeg har handla masse brukt vinyl fra amazon. Som er av super kvalitet as good as new!Roberth skrev:De er brukt. Så viddt jeg vet så er det ikke 180 grams hvis jeg ikke tar feil.