Det har jeg da på ingen måte antydet. Men, altså, Fuck Daniels... Hadde du tilsatt en halv boks vaniljesukker i den hjemmebrent-essens-whiskyen så hadde du neppe kjent store forskjellen. Liker forresten ideen om at hjemmebrent er selve erkebeviset på at det er stor forskjell på vodka. Det er litt som å si at det er forskjell på sushi etter å ha gnagd filetene av en gjedde som har ligget i sola et par dager.Klarer ikke å dy meg; å disse Jack Daniels samtidig som man antyder at vodka er vodka….
Jeg har fått servert hjemmebrent med whiskey-essens. Foretrekker Jack.
Husker foresten en fyr som sa til meg at han hadde smakt whisky en gang i livet. Den gikk i følge ham tvers over rommet og traff veggen på motsatt side. Samme fyr erklærte at "jeg blir forbanna når jeg hører jazz, sånn skikkelig forbanna!".
Synes i blant det er mye god humor i å høre folk snakke bombastisk om noe de ikke har greie på. Ikke meningen å trampe noen på tærne, måtte bare dra den litt videre siden jeg liker å snakke nedsettende om amerikansk whiskey.