|
"You can't prove a negative" er det noe som heter. Jeg tror ikke jeg har noe husdyr, men helt 100% sikker er jeg ikke.Det er hittil 6.2% som ikke vet om de har husdyr. fyttikatta! ;D
Regnes gullfisk som husdyr?Det er hittil 6.2% som ikke vet om de har husdyr. fyttikatta! ;D
Primater er dyr ja.hva med samboere? regnes sigermødre?
Hei!
40 fugler som er en sjettedel av det jeg hadde (på det meste) for noen år siden ;D
8 Sangtimalier (Peking Robin/Kinesisk Nattergal) 2 bor i Andebu (utlån)
11 Brunbrystede Sivfinker (Australske)
8 Senegalamaranter (Afrikanske)
4 Gråastriler (Afrikanske)
7 Kanarier (Fife Fancy) (5 hanner til salgs :)
1 Redlegged Honneycreeper (Nektar fugl fra Sør Amerika (hanfugl)
1 Yellowlegged Honneycreeper (Nektarfugl fra Sør Amerika (hanfugl)
Halvert bestand fra i fjor, bl.a. grunnet nytt lytterom i (det ene kjellerrommet)
Mvh.KW (som inntil et par år siden også hadde en Abbysiner(katt) i 16 år)
Hei!![]()
![]()
,
Hva skal du med anlegg du som har slik en go' lyd![]()
Eh... Nå er jo bønder faktisk husdyr i seg selv..Husdyr er for bønder og blinde.
Absolutt alle har husdyr, bl.a. i sengetøyet/tepper o.l. de ser helt groteske ut dersom en ser de forstørret noen tusen ganger ;DHar du mange du da?
Lf
Hehe, man risikerer å forandre romakustikken ved å støvsuge under sofaen! ;DHybelkaniner er det vel også noen som har fra tid til annen og de spiser ingen ting og kan variere i størrelse og støyer ikke.
Er de virkelig store så kan de kanskje fungere som absorbenter ;D
Hva har skjedd, noen har forvandlet Ødipus til 5 stygge gitarer ??? ???I sommer var det en liten pjuskete pus som stod på døren vår, og tok godt vare på hver bittelille sjanse til å komme inn i huset... Vi satt inn annonse både på nettet og i avis, men ingen savnet denne lille fyren :'( Så til slutt så vi ingen annen utvei enn å adoptere han. Han var ikke så liten som vi først hadde antatt, dr. Dyrego mente nemlig at han var et sted mellom 1 1/2 og 2 år.
Nå er han registrert både på familiens julegaveliste og hos Dyreidentitet as hvor han har fått chip registrert på Ødipus ;D
![]()
;D ;D, jaja, sånn kan skje. Men for noen er vel gitarene like høyt verdsatt som våre kjæledyrHehe, det som har skjedd er at noen har lastet opp et bilde med samme filnavn som det du lastet opp.Vil jeg tro. Eventuelt så har katten gjort seg om til 5 gitarer og en masse dempematriale ;D