Er da forsatt oppegående, så NAD kommer ikke inn herKjøp nad m33. Har alt vi trenger. Dirac live er gull.
Ja hvem vetBlir sikkert moro dette her. Du liker jo å bytte litt, så når du går denne veien kan du bytte ukentlig mellom bokser og software som REW, Audiolense, Dirac, MiniDSP og mange andre. Blir sikkert akkurat så gøyalt og utfordrende at du ikke kjeder deg![]()
NeiJa hvem vet.
Har vel skjedd rarere ting i denne tråden![]()
Du har nok rett
Det har jeg gjort for lenge siden, derfor de står der de stårDu får ta deg en runde med "Subwoofer crawl". Test en sub is slengen. Sett suben i stolen, spill musikk/testsignaler og kryp rundt på gulvet til du finner plassen der du får best og jevnest gjengivelse. Sett suben der. Gjenta for neste sub.
Johan-Kr
Det har hun gjort for mange år sidenDet er forøvrig lurt å sende madammen på bingo elns mens man utfører testen, så hun ikke ringer etter folk med hvite frakker
Johan-Kr
Godt å høreEr da forsatt oppegående, så NAD kommer ikke inn her![]()
Eller konverteringen til digital rattingsplattform resulterer i økt frustrasjon, og raskere innleggelse på dikkedikken (Gaustad)Blir sikkert moro dette her. Du liker jo å bytte litt, så når du går denne veien kan du bytte ukentlig mellom bokser og software som REW, Audiolense, Dirac, MiniDSP og mange andre. Blir sikkert akkurat så gøyalt og utfordrende at du ikke kjeder deg![]()
