Huff, her har det vært dødt en lang stund ser jeg. Det får bli en skjerpings på det etterhvert nå. Pahf var vel inne på noe sist angående noen prosjekter.
Det er et line array prosjekt som snart er ferdigstillt (skal kobles ferdig). Det står flere horn i kinoen, og det er et til på trappene nå. Jeg trenger dog litt info for å komme i mål med noen J-horn. Som dere ser på bildet er det ikke allverdens trøblete og kopiere dette her.
Tanken er kryssfiner. Er det noen av dere Horny-boys der ute som har målene på "throat" på dette hornet? Er det også noen av dere som besitter adapter til Yuichi 290/Th-4001. Det får være måte på hva en skal produsere sjæl og hvor lang tid det skal ta. Lagde ikke Emokid noen for litt siden?
Her er et hornoppsett som skal testes litt etterhvert.