Men en LP12 er vel strikkspiller og ikke en DD?En rosa LP12 med regnbuer og enhjørninger hadde nok vakt begeistring![]()
|
Men en LP12 er vel strikkspiller og ikke en DD?En rosa LP12 med regnbuer og enhjørninger hadde nok vakt begeistring![]()
Det har du helt rett i. Vi kan jo ikke la jorwed herpe en DD spillerMen en LP12 er vel strikkspiller og ikke en DD?
Gratulerer. Kjøpt fra HiFiDo i Japan
Ja. Fra HiFiDo. Spilleren er utrolig flott. Ser absolutt ikke ut som den er flere tiår gammel.Gratulerer. Kjøpt fra HiFiDo i Japan![]()
Det var veldig greit å handle med HiFiDo. De er veldig seriøse, gir god info og svarer på alle spørsmål på en riktig god måte. Dessuten er de helt suverene til å pakke. Ingen fare med at noe skal gå i stykker når det blir pakket slik de gjør.Hei Gratulerer med flått spiler. Hvordan var det å handle med HiFiDo ? Er det toll og moms ved å handle fra Japan. er det 100volt.
Kjøpte min Micro DD-100 der i 2013. Ble sendt halve jorda rundt, og kom hel fram uten en skramme. Flott pakketJa. Fra HiFiDo. Spilleren er utrolig flott. Ser absolutt ikke ut som den er flere tiår gammel.
Kan jeg spørre om hvor mye frakten kom på fra Japan?Det var veldig greit å handle med HiFiDo. De er veldig seriøse, gir god info og svarer på alle spørsmål på en riktig god måte. Dessuten er de helt suverene til å pakke. Ingen fare med at noe skal gå i stykker når det blir pakket slik de gjør.
Det er toll og moms når man handler fra Japan. Spilleren er tilpasset 100 volt, men jeg har en omformer slik at den funker på det norske nettet.
Har sett den før, mensmider da også et billede af min Technics SP10SR med mit hjemmelavet plint på denne her fede tråd
....
Definitivt drømmespilleren!smider da også et billede af min Technics SP10SR med mit hjemmelavet plint på denne her fede tråd Vis vedlegget 871238 Vis vedlegget 871239 Vis vedlegget 871240
Dette er vakkert. Bra jobba!smider da også et billede af min Technics SP10SR med mit hjemmelavet plint på denne her fede tråd Vis vedlegget 871238 Vis vedlegget 871239 Vis vedlegget 871240
Det var forholdsvis dyr frakt, men spiller og støvlokk kom i hver sin eske. Jeg har aldri sett noe hifi blitt pakket så godt!Kan jeg spørre om hvor mye frakten kom på fra Japan?