Ja den satt skikkelig og et lyspunkt etter den tragiske runden forrige helg. Får "vår mann" en runde eller to i front, så er mye gjort. Gleder meg til i morgenIkke verst den polen![]()
Auda, hva er problemet?Urovekkende!
Fikk telefon i kveld om at Veslekompisen har blitt alvorlig syk og må opereres! Smertestillende og antibiotika lindrer muligens det aller verste før operasjon tirsdag. Jeg er veldig urolig og bekymret nå og krysser alt jeg har for at dette skal gå bra.
Eneste låten som jeg synes passer nå
Det er visstnok betennelse rundt analåpningen etter hva jeg skjønner. Det må spyles/skjæres, men jeg vet så lite og har ingen kunnskap om dette. Jeg er rett og slett reddAuda, hva er problemet?
Mvh
Lite å være redd for.Det er visstnok betennelse rundt analåpningen etter hva jeg skjønner. Det må visstnok spyles/skjæres, men jeg vet så lite og har ingen kunnskap om dette. Jeg er rett og slett redd
Tusen takk T, det er veldig godt å ha deg "på laget" nå! Jeg får prøve å puste med magen. Ha en god kveld!Lite å være redd for.
Må selvsagt bedøves, men dette er ingen stor operasjon. Bare pust med magen, dette burde gå bra.
Mvh
Tusen takk. Håper alt går som det skal og at pasientenKrysser fingre for veslekompisen i dag.![]()
![]()
Fikk melding akkurat nå om at alt har gått bra, men at Veslekompis er slapp. Å jeg er så glad for at dette gikk fint så langt. Det er utrolig hvor glad jeg har blitt i denne hunden. Tror jeg må feire med en kald øl! Ha en fin kveld og skål!Tusen takk. Håper alt går som det skal og at pasientenkommer seg fort igjen. Håper jeg får vite hvordan det har gått. Oppdatering kommer. Ha en god dag alle sammen!
![]()
Godt å høre at alt har gått bra med VeslekompisFikk melding akkurat nå om at alt har gått bra, men at Veslekompis er slapp. Å jeg er så glad for at dette gikk fint så langt. Det er utrolig hvor glad jeg har blitt i denne hunden. Tror jeg må feire med en kald øl! Ha en fin kveld og skål!![]()
Ah, en gladnyhet - så godt å vite! Man blir jo så forbanna glad i disse pelskrypene - og når de ikke har det bra, så blir man rett og slett en "smule" nedfor...Fikk melding akkurat nå om at alt har gått bra, men at Veslekompis er slapp. Å jeg er så glad for at dette gikk fint så langt. Det er utrolig hvor glad jeg har blitt i denne hunden. Tror jeg må feire med en kald øl! Ha en fin kveld og skål!![]()
Så fin, med vest og greier! Flott at det fortsatt går bra med pusen. Er det sporing den sorte saken?Ah, en gladnyhet - så godt å vite! Man blir jo så forbanna glad i disse pelskrypene - og når de ikke har det bra, så blir man rett og slett en "smule" nedfor...
Pelsgauderen vår er som tidligere nevnt i ferd med å bli blind, og nå er vi ikke sikre på hvor langt det har utviklet seg. Men han skaller, snubler og roter no' så inni veldig. Men fortsatt så er han den gode gamle. Så ingen planer om evt. avliving pr.nå. Han må vise tydelig tegn på frustrasjon / depresjon før vi går til et slikt skritt.
Og der er vi heldigvis ikke - langt derifra... Vis vedlegget 1133643
Jepp, nå er det sporing (Tractive) hver gang han er ute. Vi leter ham opp og tar'n inn når det er i ferd med å bli mørkt. En gretten grevling i skumringen er nær den sikre skamfering / død for katta. Han ser jo ikke trær han kan rømme opp i lenger...Så fin, med vest og greier! Flott at det fortsatt går bra med pusen. Er det sporing den sorte saken?
Så fin liten venn! Ha en riktig fin sommer Atle.Rart med disse små vennene våres, veldig lett å bli glad i de.
Vis vedlegget 1133668
Er egentlig ikke et dyremennske men måtte bli 56 før jeg ble venn med denne lykkepillen.
Ha en super sommer TT
mvh Atle
Riktig fin sommer til deg ogsåGod sommer fra kontinentet, A.![]()
Jeg tok en for lagetIkke særlig mye action her på Tomter, men hørte de buldret litt i sør ja, det var vel mer bråk hos deg.
Spørsmålet er hvor mange minutter til skal man vente før haifaien går på? Venter vel et kvarter til, jeg.
Det var forresten så mye som 30 000 som var strømløse i Elvia-området på det verste. Absolutt flest i vår kommune.
Vis vedlegget 1133754