Nei, men det er goddagmannøkseskaft... Men du har jo hodet i skyene, så forventer ikke bedre 

Jeg forstår dette godt, når en opererer i ultra high end segmentet (som du gjør) så handler det om mer enn lyd. Historikk, og tradisjon er også en viktig del av investeringen. Dette kjenner jeg når jeg bygger f.eks.rørforsterker. Det å ha direkte kontakt med Per Lundahl (Lundahl transformers) satte jeg stor pris på, det samme for motstander, kondensatorer som jeg kjøpte fra Audio Note, håndlagd av folk i England. Bedre lyd?? Det vet jeg ikke, men det er en god følelse.Tosken er en lojal venn og alliert, så lenge det er gjensidig. Aksepterer at jeg ikke kan blokkere hverken USA og Kina helt, men Tosken trenger ikke å aktivt promotere deres handelsvarer i like stor grad.
Nå har jeg blitt ved min lest i snart 9 år og føler jeg er ved enden av hva jeg får ut av en produsent. Må bruke litt tid på dette, men tanken er vel å strømlinjeforme kjeden litt og ikke binde og holde tilbake grunnet estetikk.Nå må du faen meg gi deg med denne konkurranse...hehehe...elsker at du baner nye veier, og skaper entusiasme
![]()
Og vips så ble navnet byttet fra Makkin Tosken til Vera Tosken eller noe i den durenNå har jeg blitt ved min lest i snart 9 år og føler jeg er ved enden av hva jeg får ut av en produsent. Må bruke litt tid på dette, men tanken er vel å strømlinjeforme kjeden litt og ikke binde og holde tilbake grunnet estetikk.
Nja, finnes nå litt annet på markedet også.. Er ikke klar for klasse D hele veien opp, finnes svært mange duganes A/B trinn.Og vips så ble navnet byttet fra Makkin Tosken til Vera Tosken eller noe i den duren![]()
SamsungTosken ? SharpTosken ? FischerTosken ?Nja, finnes nå litt annet på markedet også.. Er ikke klar for klasse D hele veien opp, finnes svært mange duganes A/B trinn.
Kan det bli Topping Tosken?Nja, finnes nå litt annet på markedet også.. Er ikke klar for klasse D hele veien opp, finnes svært mange duganes A/B trinn.
Kan det bli Topping Tosken?![]()
Tja, spørs om det er mulig å endre navn? @Høvdingen fikser selvfølgelig alt. Men vi får nå ta en ting om gangen...Dette kan bli en lang tråd med navneforslag merker jeg![]()
Den starter ikke jeg...Skulle det ha vært kjørt en poll på forumet på nytt nick?
Jeg har navnet klart jeg : Mr.Sentralen pgaTja, spørs om det er mulig å endre navn? @Høvdingen fikser selvfølgelig alt. Men vi får nå ta en ting om gangen...
Skal ikke mye til for å lure megJeg har navnet klart jeg : Mr.Sentralen pga
du er sentral. Du har humor og handler som en full sjømann. Til glede for oss alleI tillegg så har du lurt @Sevald på glattisen som igjen blir til glede for oss.
Takk begge to![]()
Svaret på det er et rungende JA!!! Det hadde vært noe dKanskje 3 slike med opsjon til å utvide til 6 hadde vært et utgangspunkt? Satse litt på lokal industri igjen?
Vis vedlegget 1101989
Først så tar edb-nisseriet helt av og nå dette…Nå har jeg blitt ved min lest i snart 9 år og føler jeg er ved enden av hva jeg får ut av en produsent. Må bruke litt tid på dette, men tanken er vel å strømlinjeforme kjeden litt og ikke binde og holde tilbake grunnet estetikk.
Gamle allianser står for fall, snøen er borte og Tosken har mistet grepet.Først så tar edb-nisseriet helt av og nå dette…![]()
![]()
![]()
Penere i svart, enn sølv
Synes den så jævli bøs ut egentlig, men kanskje litt perler for svin å la to slike dra subber. Kanskje 1 klasse A versjon av den og en trinnov med 8 hypex.Penere i svart, enn sølv![]()
Både i 420w AB utgave, eller150W klasse-A
Skulle ikke forundre meg om du plutselig hørte fra meg!Både i 420w AB utgave, eller150W klasse-A
Bare å hoppe på karusellen.Skulle ikke forundre meg om du plutselig hørte fra meg!For som Ove og jeg snakket om i går, når ballen først har begynt å trille...
RIAAen er affal ikke det første som går. Den har vist seg å være svært kompetent og vellydende!Og en ekte balansert RIAA av et eksotisc Japansk merke![]()
BlaDusten
Da blir vi et par Bladusten og Bimbo Baggins!BlaDusten![]()
Touche'Da blir vi et par Bladusten og Bimbo Baggins!
Nova med 2 kanaler er den absolutt billigste løsningenFor meg som bedriver helligbrøde med ferdigbokser med innebygd forsterkeri, pre og 2.0, hvilken franskboks passer best for romkorreksjon? Bør kanskje ha muligheten for 2.2 i tilfelle lottogevinsten tikker inn. ST2? Amethyst type bitteliten?
Hvorfor får jeg et bilde i hodet av aldrende menn med lite klær på seg?Da blir vi et par Bladusten og Bimbo Baggins!
Du er vel på vei ut av skapet? Ikke noe å skamme seg over det!Hvorfor får jeg et bilde i hodet av aldrende menn med lite klær på seg?
DOKTOR!!!! HJELP!
