Jeg har fått de PM'ene jeg også Tor, sårende at folk dømmer utenifra. Men det er stort sett misunnelse og drevet av narssisme, folk flest er godt over gjennomsnittet hyggelige her inne. Men jeg ser greia, nyt pausen og fred og ro. Snakkes
Men trist når det blir på denne måten.hobbyen skaper i alle fall engasjement![]()
Ta løpefart, d**t i misunnelsesmafiaen, og vær deg selv! Vi har mange fargeklatter her inne, og tilsammen utgjør vi en elskelig regnbue!Har lenge hatt en følelse av et veiskille, i forhold til min tid her på sentralen, er nærstående. Nok er nok og dråpen kom da jeg fra en kjent bruker fikk antydninger om at han opplevde meg som en som var her inne for å konkurrere om best lyd. Det kan sikkert virke sånn, men siden jeg har dysleksi og har vanskelig for og ordlegge meg med lange utredninger og slikt, har jeg ønsket, på en enkel måte, å vise hva jeg har fått til. Med masse målinger, bilder, enkle forklaringer og en del hjemmebesøk. Kanskje det har vært en liten konkurranse opp i det heleHåper det har gledet noe.
Kommer nå til å logge av hele greiene, i hvert fall for en periode, så det vil bli dårlig med dokumentasjon på ferdigstillingen av det jeg har begynt på.
På gjensyn!
Mvh
Tor
Det er ikke bare 8x12_tom , det er meg å blitt plaget og hakket på , er flere å vist bare folk åpner øynene sine litt.til offentlig gapestokk?
dummeste forslag på lenge
dette får være mellom de involverte imo
for en gangs skyld er jeg ikke engang nysgjerrig
mvh
Leif
Slapp av nå! Alt er på stell takk...
Er enig med deg roeng2 håper tom kommer tilbake etter han får en pause , men det er ikke lett og bare navngi personen for jeg har blitt utsatt for det selv , Og jeg har lagt ut en mld på min side om vedkommende i mitt tilfelle. Men det gjorde jeg for nå håper jeg det blir en stopp på det. Har ikke vert bare på pm til meg , men i innlegg jeg har skrevet helt tilbake når jeg var medlem på av forum. Så kom jeg hit til hfs og traff mange jeg liker og har respekt for.Håper Tom kommer tilbake etter han har fått en pause. Synd ola norman er hart preget av janteloven og at mange ikke kan styre seg.
Synd da denne tråden og hans søken etter den perfekte lyden for han, er et herlig tilskud på sentralen.
Mvh
Ronny
Hej TomHar lenge hatt en følelse av et veiskille, i forhold til min tid her på sentralen, er nærstående. Nok er nok og dråpen kom da jeg fra en kjent bruker fikk antydninger om at han opplevde meg som en som var her inne for å konkurrere om best lyd. Det kan sikkert virke sånn, men siden jeg har dysleksi og har vanskelig for og ordlegge meg med lange utredninger og slikt, har jeg ønsket, på en enkel måte, å vise hva jeg har fått til. Med masse målinger, bilder, enkle forklaringer og en del hjemmebesøk. Kanskje det har vært en liten konkurranse opp i det heleHåper det har gledet noe.
Kommer nå til å logge av hele greiene, i hvert fall for en periode, så det vil bli dårlig med dokumentasjon på ferdigstillingen av det jeg har begynt på.
På gjensyn!
Mvh
Tor
Gjør vi ikke alle detVeldig fint innlegg Sven_Palvig, stiller meg 100% bak det.
Jeg har vært så heldig å få oppleve dette anlegget, og det er det beste anlegget jeg noen sinne har hørt.
Det uten at jeg oppfatter 8X12TOM som deltaker i noen annen konkurranse enn å få den beste lyden som han selv klarer i sin egen kjeller.
Det var gode nyheter, og veldig bra for hifisentralen. Jeg skriver ikke tråden din i senk, men følger med og syntes det er spennende og imponerende det du gjør. Du strekker ting betydelig lenger en andre på enkelte områder, og det er tøfft å følge med påHei, blir neste rørt jegtrodde ikke det var så mange som egentlig fulgte med her. Høvdingen og dere har klart og overtale meg til å bli værende som medlem
Kommer nok til å være ganske fraværende en stund framover, men regner med en oppdatering på hva som skjer utpå sommeren/høsten.
Vi ses
Mvh-
Tor