- Ble medlem
- 04.07.2007
- Innlegg
- 1.639
- Antall liker
- 0
Euro, ikke pund, så da blir det nok tilnærmet samme pris, eller?Veggen skrev:Linn har flott kvalitet på sine innspillinger, men jeg synes de tar blodpris for studio master nedlastingene sine.achri-d skrev:Jeg har kjøpt et par flac fra Linn Records
27 pund er veldig dyrt for en nedlasting, spesielt med tanke på at man får sacd med samme innspilling for 17 pund.
Forstår ikke logikken, hvorfor skal en nedlasting koste mer enn en fysisk plate, som nødvendigvis må koste mer å produsere?
Og enig, burde ikke koste så mye. Men det er jo Linn Records som gjennomfører disse innspillingene, for at audiofile skal ha tilgang til kvalitetsmateriale (både plater og filer), så de tar seg nok litt ekstra betalt.
Har du sjekket www.musicgiants.com?
Det de kaller HD er CD-standard, mens Super HD er 24bit. Fortsatt begrenset utvalg, og begrenset til PC/Windows.