Du må være en slik "...." som kjører Audi :-/Jeg kjører forbi i høyre felt 10-20 km/t over fartsgrensen, plutselig kommer det en fyr, vanligvis i Audi (hvorfor er det stort sett bare idioter som kjører det bilmerket?) i stor fart og legger seg 3 meter bak og skal forbi mens man selv passerer andre biler. Da er ikke jeg så veldig rask med å legge med tilbake i venstre felt.
Det beste er uansett folk som ligger i høyre felt, under fartsgrensen mens de snakker i mobiltelefon. Jeg ønsker meg varmesøkende raketter i slike tilfeller.
Altså; venstre er den siden man kjører forbi på....altså samme siden som den siden av bilen hvor du sitter når du kjører den......høyre er den side du legger deg tilbake til etter forbikjøringen, - det er den siden av bilen hvor det ikke er noe ratt.
VENSTRE HØYRE