- Ble medlem
- 27.04.2019
- Innlegg
- 13.374
- Antall liker
- 32.989
- Sted
- Nordvest på Jæren
- Torget vurderinger
- 9
Ikkje all remastering er til det betre.
Det fløt blod i kommentarfeltene her inne når man forsøkte å påpeke hva Remastering og Loudness Wars gjorde med gode innspillinger.Ikkje all remastering er til det betre.
Det var en gang!
Kan det ha med at for nokre folk er det viktig å visa at dei har pengar å rota bort?Nå som det begynner å dra seg mot nasjonaldagen så dukker det som alltid opp saker som dette, altså hva de dyreste inngangene og bordreservasjonene på Oslos utesteder koster
![]()
17. mai i Oslo: «VVIP-bord» til 40.000 kroner
Utelivet i hovedstaden kan melde om stadig tøffere konkurranse om festglade gjester.e24.no
Som en enkel sjel fra bøgda er dette en av de merkeligere økonomiene jeg vet om. I min verden er 17. mai noe man forholder seg til så lenge man har barn i barneskolealder, deretter er man glad for å slippe styret og Oslo sentrum er absolutt siste sted man vil oppholde seg. Er dette med eksklusive bordreservasjoner og at ellers ganske sindige voksne starter å drekka rundt kl 9-10 med sjampisfrokost og er dritings et sted rundt lunchtider et fenomen som kun finnes i Oslo eller er slikt en tradisjon også andre steder i nasjonen?
Normalt er det for å si det forsiktig ikke spesielt sosialt akseptabelt å begynne å drikke til frokost. Ei heller å være godt i farta rundt lunchtider.
Og dermed en ny DAC-design, som vil skape litt røre:
www.audiosciencereview.com
spectrum.ieee.org
Bård Tuftes kommentarer holder ikke altid veldig høyt nivå, synes jeg.For å komme Nytt på Nytt i forkjøpet;
Mona Juul er siktet for grov korrupsjon og går av.
Det var ikke slik hun ønsket å gå av sier hennes advokat.
Jasså, jeg trodde hun alltid ønsket å gå av som siktet for grov korrupsjon, sier Bård Tufte Johansen
Ble vel gjerne tynn også av de der?Det var en gang!
