Svenske Audio Pro lanserte Bluetooth-høyttaleren Addon T3 allerede for fem år siden. Nå får den en fornyet eksistens som Addon T3+.

Allerede i fjor vurderte Audio Pro å pensjonere Addon T3, en modell de atter eget utsagn har hatt stor suksess med. Bakgrunnen var at Audio Pro ville fokusere for fullt på multiromshøytalere. Men markedet ville det annerledes – etterspørselen var fremdeles alt for stor til at man bare kunne sende den ut til de evige jaktmarker. Og fo å tydeliggjøre at dette var den samme modellen som før, emn i en forbedret utgave, har Audio Pro valgt å kalle den nye modellen for Addon T3+.
Forbedret lyd og ny farge
Lyden skal være forbedret på T3+ i forhold til forgjengeren av Produkt og Utviklingsavdelingen i Helsingborg på den svenske vestkysten. Det kanskje viktigste grepet er at ….
Les hele artikkelen om Addon T3+ hos Audiophile.no