Grumpy skrev:
Vinylplata satt som en kanonkulekule fra første spor:
Det er fremdeles noen igjen hos Big Dipper....
Dette må vel være den mest hypede platen for tiden på HFS. Plant og alle de andre får den forventede oppmerksomheten, men denne her får ekstra spotlight på seg føler jeg. På en litt lavmælt måte, kan man si. Og etter å ha sjekket dette på YouTube forstår jeg hvorfor. Jeg mener at de hadde den på Kompaniet i går, og det betyr at den neppe er langt fra min HDD. Akkurat nå topper den short list-en sammen med Lloyd Coles nye, som jeg enda ikke har fått høre et eneste spor av. Finnes ikke på Spotify enda, dessverre.
Men denne platen fra Leblanc finnes på Spotify, og avspilles for første gang nå. HFS er et nyttig og dyrt sted å henge, men Spotify er
alltid kjekt når man får høre musikk som dette. Dette høres nemlig ut som en skikkelig høydare, ca to minutter ut i platen.