Kveldsdigg.
Melba toast med moden camembert på grensen til salmiakk lukt, og grottelagret gruyere.
Toppet med valnøtt/eple marmelade fra Jacobs.
...Gruyere er i min gane verdens beste gulost, men faen så dyrt a'
Kjøper kun når jeg føler meg rik.
Jo, det skal jeg fortelle deg. Hiv all hi-fi’en ut av huset, start opp restaurant med alle de nam nam matrettene du har vist oss bilder av. Så slipper du å måtte lage høyttalerne sjæl i framtida - bare å ta med sjekkheftet til Tømmervik, eller om det er Mala som har overtatt «lederrollen»Tør ikke koble dem til ennå....er litt nervøs for at det skal låte bæsj.
Hva gjør jeg om det låter dritt?
Kjøpe Magico talere eller lignende på brukten?
Restaurant drift i Norge er ikke lønnsømt.Jo, det skal jeg fortelle deg. Hiv all hi-fi’en ut av huset, start opp restaurant med alle de nam nam matrettene du har vist oss bilder av. Så slipper du å måtte lage høyttalerne sjæl i framtida
Klart jeg er villigTrompeteN er er valgt på endelig resultat.
...så sant han er villig til å villig til å stille opp.
...helvete, nå er jwg for fuøl til å skruki vem er.
Phøkj stablekpnteohll
Inkluderer det den «bahn xeo» retten slipper du å måtte binde meg, men jeg kan ikke garantere for hvordan sentralnervesystemet mitt vil reagere når lyden går via en traktRestaurant drift i Norge er ikke lønnsømt.
Det ville heller vært mye gøyere å binde deg fast i sweetspot her i kjellern og torturere deg med horntuter på 120 dB ++
![]()
Ingenmannsland, stedet gud glemte, og fanden forlot.Hvor i Valdres.
waveguide og 12" mellomtone gir minst 25 cm senter til senter avstand.Gjør som @The Shy sett Blismaen i en stor waveguide, så får du bedre utnyttelse nedover i frekvensområdet.
Da tuter jeg ikke da jeg tar av på Bjørgokrysset. Men jeg syns det er fint nedi derIngenmannsland, stedet gud glemte, og fanden forlot.
Begnadalen.
Hjørnemaling er foreløpig ikke nødvendig, da jeg har svidd av minimalt med kronasjer den siste tida.Kan bidra med hurtigtørkende hjørnemaling..![]()