Takk for det! Ja disse har jeg hatt våte drømmer om lenge…Oi oi, ser ut til at jeg returnerte til HFS akkurat i tide! Gratulerer så myehusker jo du hadde våte drømmer om disse helt fra de ble lansert
![]()
Takk for det! Ja disse har jeg hatt våte drømmer om lenge…Oi oi, ser ut til at jeg returnerte til HFS akkurat i tide! Gratulerer så myehusker jo du hadde våte drømmer om disse helt fra de ble lansert
![]()
Takk for det! Det håper jeg ogsåGratulerer så mye! Håper at de står til forventningene dine![]()
Takk for detGratulerer! Det blir bra.
Kult at du følger drømmene dine og klasker til.
Blir morsomt å følge med her framover.
Enda mer enn vanlig.![]()
Takk for detFår endelig gratulere med passe stor høyttaler![]()
Takk for detOyoy gratulerer! Det er så rått![]()
Takk for detDu er bare så deilig galHørte dem i Warszawa for noen år siden (tror det var med Jadis forsterkere). Det låt fantastisk bra i et stort rom. Gleder meg til å se bilder av dem og lytteinntrykk fra Setesdal. Gratulererer!!!!
Takk for det! Ja du får bare fyre opp Gold Wingen og komme deg over fjelleneFantasisk! Gratulerer så mye med drømmehøytalerene
Når kommer de inn døra?
Turen over fjellet ble plutselig veldig kort![]()
Takk for detGratulerer, dette blir spennende!![]()
Takk for det! Hvis det blir vellykket så er du hjertelig velkommen, men hvis jeg "tryner" kommer jeg ikke til å ta imot besøk på la oss si et par år…Åiallverdens rike! Så utrolig deilig med noen som virkelig både tør og har råd till å følge drømmen!
Gratulerer så mye - og skal jeg gjøre noe som jeg aldri har gjort før: kan jeg be om å få komme på besøk?![]()
Takk for detGratulerer. Det var vel alltid et tidsspørsmål før ett par av disse dukket opp hos deg![]()
Takk for det! Ja det håper jeg også…Du store alpakka! Du tar den helt ut. Håper virkelig du får de til!
Takk for detSå vanvittig gøy. Vet ikke hvorfor de ikke låt helt topp på OHC, som jeg nevnte tidligere, men tror ikke det var høyttalerene sin skyld. Dagen i dag har vært en dritt dag, med dårlige nyheter, men å lese om dette, fikk humøret mitt opp. Gratulerer![]()
Takk for detHelt rått.![]()
Takk for detGratulerer så mye, helt rått![]()
Takk for detDette blir heftig, gratulerer.
Takk for detGratulererVar vel ingen overraskelse (for oss som leser tråden din) at det vart Jubilee.
Vis vedlegget 1214585
Takk for det! Du må bare si ifra hvis du har lyst til å ta en tur når alt er på plassGratulerer så mye! Må si at jeg ble veldig glad da jeg fikk PMen din om nyanskeffelsen og alt det andre som nå er på gang. Jeg tror nesten at jeg må be om innpass hos deg for en demo når dette er på plass. Vi fikk aldri hørt dem på OHC da de stod der, vistnok pga manglende amper. Ser virkelig frem til dette, og er utrolig glad på dine vegne, dette veit jeg du har ønsket i lang tid. Og er en smule misunnelig også...![]()
Takk for detSuverent, blir bra som ..............
GRATTAIS, OGSÅ VIDERE..
Takk for detGratulerer så mye med drømmehøyttalere Tor.. Dette må være sentralens største feelgood-tråd
![]()
Takk for detGratulerer! Utrolig fett!
Ja jeg syns de ser "råtøffe" ut, men jeg skjønner jo at ikke alle er enige i detEg liker utseende til Jubilee (i den utførelsen du har kjøpt): Skjønnhet i sin nøkternhet (eit utseende som ein ikkje blir lei av).
Dette er høgttalarar som kan spela veldig "stort".
Ja, hvis dette låter så bra som folk sier, så er det bare å hente et hengerlass med BB fra Trestokken og sette i gang saga. Tror ikke det er verdens mest kompliserte høyttaler, men størrelsen er jo litt ubekvem...Takk for det! Du må bare si ifra hvis du har lyst til å ta en tur når alt er på plass![]()
Du trenger for øvrig ikke å være misunnelig, hvis du har virkelig lyst på et par så bygger du jo bare noen![]()
![]()
Ja, hvis dette låter så bra som folk sier, så er det bare å hente et hengerlass med BB fra Trestokken og sette i gang saga. Tror ikke det er verdens mest kompliserte høyttaler, men størrelsen er jo litt ubekvem...![]()
Håper du ikke tok det som kritikk, for jeg har troaTakk for det
Selv om jeg likte dem så er det jo ikke sikkert at andre/du gjør det og det plager ikke meg. Det hadde vært kjedelig om alle var like![]()
Nei jeg tok det ikke som kritikk, men ville bare poengtere at ingen har samme smak og at smaken er som bakenHåper du ikke tok det som kritikk, for jeg har troaTror ikke kjempe forskjellige preferanser, men på foretrukket lydtrykk
På jobb har flere store tanker implodert mens jeg har vært på ferie, skal ikke se bort fra det samme kan skje med Tuborg boksen din, med jubilee i kjelleren
![]()
Ja du var heldig med den! Takk for detJeg tulla jo egentlig bare når jeg nevnte Jubilee.. Men fader så morro at det faktisk er det som kommer innunner deg drømme høytaleren
Stort grattis![]()
Takk for detGratulerer med drømmehøyttalerne,helt rått.![]()
Takk for detGratulerer med nye høyttalere DT![]()
