Hva er prisen på spilleren amason?
5000.-Hva er prisen på spilleren amason?
Ja vil jo tro det! Overhalt spiller men ok arm samt ny plintDet var en god pris.
Har en Helius Scorpio Mk 1 arm, og den passer perfekt i armhullet på en L75. Det eineste man må gjære er gjøre hullet helt rundt. En Jelco 250 arm, som også passer perfekt må ha en "flens" som settes ned i det orginale hullet slik at Jelco 250 armen passer. Har en slik liggende, for jeg fant ingen Jelco arm, men jeg fant en Helius Scorpio arm i boden min, som jeg hadde glemt at jeg hadde..Er på utkikk etter en Jelco arm.
Helt enig!
Hva heter armen som er på den ? Lenco er enkle geniale spillere. Tallerkenen er lik som på l77 eller l75?
Hei
Har kikket litt rundt men svar spriker så prøver meg her. Håper på hjelp her hos dere med erfaring.
Hvilken olje anbefaler dere jeg skal kjøpe til L75, spindel. Stått lagret i drøyt 35 år og blitt nylig tatt frem fra glemselen.
Noe jeg kan kjøpe i en norsk butikk/nettbutikk.
Har sjekket en god del tråder der, kan sjekke mer. Ser det komenteres hvor den skal festes under tonearmen og videre men ikke ved selve røret oppe ved selve opphenget Bilder som er lagt ut som jeg har sett på fokuserer ikke på akkurat dette. Mulig fordi det er innlysende for de flesteSjekk ut lencoheaven.net
Legg ut bilder , lettere daHar sjekket en god del tråder der, kan sjekke mer. Ser det komenteres hvor den skal festes under tonearmen og videre men ikke ved selve røret oppe ved selve opphenget Bilder som er lagt ut som jeg har sett på fokuserer ikke på akkurat dette. Mulig fordi det er innlysende for de fleste![]()
Dro på hytta, skal ta bilde når jeg er tilbake på søndag.Legg ut bilder , lettere da![]()
TakkDen skal loddes i armen