Print, klipp ut og tilpass.
PS: Tåler ikke vann.
PS: Tåler ikke vann.
|
Tåler ikke vann. Men kaffe går bra
REN fungerer - bare nevner det.Bare spøk i vei du, @jorwed_
Du vet hvor ivrig fru Tosk er på å handle branded accessoirer... Tenk om Bladelius junior heller hadde misbrukt sin fars navn på å selge merchs enn det uggabugga tøvet han forsøker å pushe nå. En kaffekopp har i det minste en funksjon...
Takk for at du nevner det, bor 51m over havet, så tipper jeg klarer meg uten noen år til!REN fungerer - bare nevner det.
Tåler vann dessuten.
Deilig å kunne være kverulant i andres tråd - om noe de selv ikke ba om - men reklamemannen i meg vil gjerne at jeg påpeker at koppen kun er for venstrehendte som selv lurer på brandet de promoterer på koppen. For de som er opptatt av å promotere brandet overfor andre potensielle kunder, så er dette en kopp for høyrehendte.Mente selvsagt at den printa kopien ikke tålte vann. Men jeg har laget en vannfast variant. For venstrehendte.
Enjoy!
Vis vedlegget 1125610
i 99% av tilfellene har du ikke tilskuere når du drikker av denne koppenDeilig å kunne være kverulant i andres tråd - om noe de selv ikke ba om - men reklamemannen i meg vil gjerne at jeg påpeker at koppen kun er for venstrehendte som selv lurer på brandet de promoterer på koppen. For de som er opptatt av å promotere brandet overfor andre potensielle kunder, så er dette en kopp for høyrehendte.
Takk for meg.
Ttttttog han
Genesis- And then there were three?Flott album som jeg har liggende på harddisk i godt format.
Vis vedlegget 1125501
De aller fleste av greier nok å drikke kaffe med begge hendene. Så koppen er vel egentlig "ambidekster" i bruk.Deilig å kunne være kverulant i andres tråd - om noe de selv ikke ba om - men reklamemannen i meg vil gjerne at jeg påpeker at koppen kun er for venstrehendte som selv lurer på brandet de promoterer på koppen. For de som er opptatt av å promotere brandet overfor andre potensielle kunder, så er dette en kopp for høyrehendte.
Takk for meg.
Grattulere med snart ny MUTEC MC6!!Mens jeg venter på at posten skal komme med denne boksen fra Mutec, en MC6 SRC, samt et knippe kabler fra Blue Jeans -
Vis vedlegget 1126378
spekulerer jeg over den neste boksen Mutec har annonsert skal bli tilgjengelig til høsten.
Vis vedlegget 1126379 Vis vedlegget 1126380
MUTEC – Digital Audio Equipment – High End | Professional Audio - ASTRALIUS
MUTEC Germany - Manufacturer of Digital Audio and Video Studio Equipmentwww.mutec-net.com
Lite er spesifisert, så lot GPT gjøre en analyse basert på toppologi chip valg, konkurrenter og tidligere bragder
Takk!Grattulere med snart ny MUTEC MC6!!
Hvordan vil du koble dem, MC6 og evt. Astralius, inn i oppsettet ditt?
Kate bush var ganske deilig … på 70 talletAlt for meget datanisseri
På tide å atter dra frem de skeive skiver. Ikke for at skivene mine er skeive, heller ikke den som kler snurren nuh!
Vis vedlegget 1126626
Her i Grotta er hun evigung og skjønn!Kate bush var ganske deilig … på 70 tallet
Ja, jeg trakk meg. Fant ingen gode bilder, men minnene var gode.Så du ombestemte deg Shy, men måtte søke på denne Aina...![]()
Har uansett konkludert med at jeg er temmelig usofistikert. Hadde Samantha Fox på veggen og ikke musikalske storheter som Bush!Ja, jeg trakk meg. Fant ingen gode bilder, men minnene var gode.
Samantha Fox handlet nok mer om andre storheter…Har uansett konkludert med at jeg er temmelig usofistikert. Hadde Samantha Fox på veggen og ikke musikalske storheter som Bush!
Nettopp,men det underbygger bare hvor lite sofistikert jeg er!Samantha Fox handlet nok mer om andre storheter…
Johan-Kr
Du har vell i minste laget en kvalitets rølp!, som er opphøyd i 3. grad!Nettopp,men det underbygger bare hvor lite sofistikert jeg er!Snekkærn fra sundet er en gentlemann, Tosken er rølp!
Tror hu flyteKona spøket med å invitere henne hit på venners, venner til året. Vi lyt sjå. Ikke alltid lurt å henge med sine barndoms idoler.. Men hadde vært kult å se henne i Toskepoolen da![]()