Forsterkere Valg av HT til Doxa???

JLmorten

Overivrig entusiast
Ble medlem
28.07.2006
Innlegg
776
Antall liker
143
Har nylig fått et doxa sett. Doxa 012 og 70SE. Hovedanlegget er Parasound og Klipsch. Så tenkte og finne noen stativ Ht til Doxa settet. Blir et anlegg nr.2 Noen som har noen gode forslag? tenker på et par rimelige stativ HT, helst et par som ikke har for store mål. HT som spiller bra på lavt/normalt nivå.. og som ikke MÅ ha subb hjelp..


Doxa er nytt for meg, prøver og lese mg gjennom det som er av Doxa emne. Men Dersom noen har noem tips osv og komme med her så takker jeg for det:)

F.eks bør Doxaene mine få en tur til doktoren for service og/eller oppgradering? ( begge er i orginal stand) Jeg er 3 eier, eier før meg hadde desse i noen få dager før jeg fikk desse som gave:)
 

LESSisdox@

Overivrig entusiast
Ble medlem
16.10.2006
Innlegg
744
Antall liker
268
Sted
Åkrehamn,karmøy
Torget vurderinger
1
Hei JLmorten. har selv disse forsterkerne du har men i signature versjoner og 70B mk1 og mk2 versjoner effekt og 07 pre med NLE potmeter , + 012 og 06 pre . . . spilt med masse utstyr på disse type forsterkere også høytalere, prøv dine egne høytalere og kansje også parasound pre som du har. 07 er med orginal potmeter er litt tilbake trukket i topp og dynamikk , med nytt NLE potmeter er du oppe i elite divisjonen med din 07 pre , , . kjempe flott med klipsch, doxa og en varm cd spiller og kabler . tror du får masse dynamikk med parasound pre :p , , , , bør prøves , Mvh Roy K
 
Topp Bunn