Det dukker vel opp mange godbiter på bruktmarkedet nå på nyåret, får satse på at det er noen som skal selge en brukt Primare i30![]()
Hva bruker du i dag som cd spiller?
|
Det dukker vel opp mange godbiter på bruktmarkedet nå på nyåret, får satse på at det er noen som skal selge en brukt Primare i30![]()
Fikk nettopp et tilbud om å kjøpe en Hegel 200. Noen som vet hvordan denne fungerer sammen med B&W - høyttalere?
Kommer vel i midten av januar... hvis alt går etter planen, har jeg blitt fortalt.Ja, det er sant det!
Prøvde å gå inn på elkjøp sine nettsider, men kunne ikke se at de solgte Abrahamsen...
Tror ikke det blir for lite "muskler" nei... Eieren brukte vel denne til å drive sine V A Strauss, og de høytalerne krever nok noe mere enn B&W`ene vil jeg tro. Spillte raffinert og behagelig i mine ører, uten tendenser til å bli hard eller pågående i toppen.Hei!
Annonsen har ligget ute ei stund, og prisen har gått ned! Starta såvidt jeg kan huske på 10k, og er nå nede i 8k - et kanonkjøp!
http://www.hifisentralen.no/cgi/yabb2/YaBB.cgi?board=news;action=display;num=1167819390
Etter det jeg forstår er det denne:
![]()
Link til fabrikk: http://www.audioanalogue.com/eng/maestro70.php
Må bli Maestro til 8k og nye plater for resten av pengene det.. ;DValget står nå mellom en Audio Analogue Maestro Settanta til 8k og en Hegel 200 til 13k
Noen forslag til hva jeg bør velge, hehe![]()
Nå har jeg ikke hørt noen av de aktuelle kandidatene, men deres forgjengere, og der scorer AA veldig godt, men har du noen som helst mulighet å teste selv hjemme med tilsvarende utstyr så gjør det......Valget står nå mellom en Audio Analogue Maestro Settanta til 8k og en Hegel 200 til 13k
Noen forslag til hva jeg bør velge, hehe![]()
Nei,den var ikke dum.Hehe, ja den var ikke dum ;D