Idag får Uno komme sig på jobb Plogen, Leknæs, Hoelgaard en etappe som sjansen til etappe seier finnes? småkupert med Mur de Bretagne som hard avslutt kneik.
|
Jo, det er helt utrolig hva han kan bli når man hallusinerer i sommerhetenMen noen Grenlandsplog er han ikke.
Complete Control.Mye av sammenlagt spenningen blev nok avgjort igår, om det nå skulle bli noen spenning![]()
Og jeg så ikke at Pogacar var ute av sadelen engang da han responderte på angrepene fra Vingegaard.Stod et sted at Vingegaard hadde 33 (eller var det 35?) km/t da han angrep en gang - med 9,5% stigning. Det er jo fullstendig galskap.
Det er vel litt stil, de snakket om det på etappen i går der folk som stod og tråkket hadde en bakdel på det sleipe underlaget. Pogacar står vel omtrent aldri på sykkelen?Og jeg så ikke at Pogacar var ute av sadelen engang da han responderte på angrepene fra Vingegaard.
Noe er nok stil og underlag, men han ble sittende også når det var tørt. Det som er ekstremt er at han klarer å følge rykket uten å reise seg. Man skulle i det minste tro at han ville slippe noen meter for så å kjøre det inn, men neida.Det er vel litt stil, de snakket om det på etappen i går der folk som stod og tråkket hadde en bakdel på det sleipe underlaget. Pogacar står vel omtrent aldri på sykkelen?