Hva med å peile seg inn geografisk?
Altså er dette også filmer???.Jaja, den eldste kunsten skal jeg ikke si så mye om, for det er ingen skriftlige kilder.
Jaså. Noe på alder m. dødehavsrullene el. eldreDen eldste kunsten er så visst ikke film. Skulle tatt seg ut.![]()
Egentlig ikke. Immu. har kun én stavemåte. Norsk grammatikk har to. Sistnevnte har to substantiver m. vidt forskjellig betydning. Ikke vanskelig, dette.Skal vi til noe anti-greier?
Sikkert ikke vanskelig når man får høre svaret; men sånn er det jo ofte ...Egentlig ikke. Immu. har kun én stavemåte. Norsk grammatikk har to. Sistnevnte har to substantiver m. vidt forskjellig betydning. Ikke vanskelig, dette.Skal vi til noe anti-greier?
mvh
Immunologien har kun én stavemåte. Grammatikken har toMener du at det finnes i grammatikken som begrep? At disse substantivene er begreper som omhandler immunologi?
Vet ikke om jeg skjønner helt, men er det noe ala resistans/resistens du tenker på?Immunologien har kun én stavemåte. Grammatikken har toMener du at det finnes i grammatikken som begrep? At disse substantivene er begreper som omhandler immunologi?. Sistnevnte har ett som har vesentlig divergerende betydning enn den immunologiske varianten. Kun en vokal som skiller. Hint: Setningsanalyse.
mvh