Lirr av morroen med er roadster må vel være å få naturen inn i bilen og føle veikanten suse forbi. Morsom bil som er avbildet, med der sitter man vel mer inne i et bur og humper. Den der er vel til en bilbane og ikke til en landeveistur.
Leide med en åpen Peugeot en gang jeg og noen venner leide et hus i Provence. Jeg står vanligvis tidlig opp, og etter en kjapp dukkert i svømmebasenget var det alltid en lang kjøretur gjennom svingete skogsveier tidlig på morgenkvisten for å handle ferskt brød og bakverk til frokostbordet fra en baker et par behagelige mil unna.
Husker ennå de morgenturene der som en av de beste minnen fra turen, hadde 1 kassett i bilen.. så hvegang jeg hører Visage med 'Fade to Grey' så ser jeg det hele for meg.
Ellers er jeg også en stor tilhenger av motorveikjøring i åpen bil når det er rundt 30 grader i luften og lite trafikk på veiene, slik at man kan suse av gårde i midtfeltet og høre på L.A. Woman... DET er feriefeeling det.