Det er det samme.
Musikkmannen er litt hårsår.
korrekter om det ikke er rett
www.hifisentralen.no
Jo, men hvor mye skal en dra det ut, spesielt i en tråd som de fleste bruker for å sondere billige produkter på markedet? Da blir pjatt ganske forurensende. Det er nettopp derfor det er laget egen diskusjonstråd på denne. På den måten kan "gode kjøp på nettet nå" nettopp brukes til det. Og ikke diskusjoner.Jeg har hatt slik EC å den riia der hadde jeg nokk klødd i fingrene på å kjøpe raskt i og med den var inne på den tråden.
godt noen hyler ut.
skal rett være rett å overmanne fornuften? Tenk. Det er en tråd om gode kjøp mann
Helt enkelt fordi noen ikke kjenner til muligheten til å linke til annonsene, eller ikke vet hvordan. Å laste opp et bilde, er jo kjent og kjær, automatisert handling siden 1854.Hva er poenget med å poste skjermbilder i "gode kjøp"-tråden? Å poste en lenke må jo være mye enklere for den som poster, og i hvert fall enklere for den som leser.
Jeg skjønner at finn-annonser kan fjernes eller endres, og da viser skjermbildet den opprinnelige tilstanden, men da er det jo heller ikke et godt kjøp lenger, og derfor irrelevant.
Siden jeg har gjort nettopp det du beskriver her så;Ja, dette var ikke en kommentar til om en konkret annonse er et godt kjøp eller ei, det er en meta-kommentar til hvordan annonsene med presumptivt gode kjøp blir presentert i tråden.
Her har du jo gjort det beste av begge på en måte, både bilde og lenke til opprinnelig annonse. Mens meldingen før deg i tråden var bare et bilde, så da måtte jeg evt ha søkt den opp på finn selv om jeg var interessert.Siden jeg har gjort nettopp det du beskriver her så;
I mitt innlegg, med utklipp, fremgår det faktisk hva det gode kjøpet er og til hvilken pris.
Mitt skjermbilde?Hva er poenget med å poste skjermbilder i "gode kjøp"-tråden? Å poste en lenke må jo være mye enklere for den som poster, og i hvert fall enklere for den som leser.
Jeg skjønner at finn-annonser kan fjernes eller endres, og da viser skjermbildet den opprinnelige tilstanden, men da er det jo heller ikke et godt kjøp lenger, og derfor irrelevant.
