- Ble medlem
- 18.02.2009
- Innlegg
- 24.485
- Antall liker
- 15.017
- Sted
- Kopervik og Bergen
- Torget vurderinger
- 1
Kunne godt tenkt meg de Omega-ene. Har tro på at de ville låte fint i krypten. Men det blir nok litt for høy prisklasse for meg. 
|
Hør, hør! Synd at den ikke har analoge innganger. Hadde kjøpt den selv da.Hørte på en slik her om dagen:
NuForce DDA-100 - Torget
Spilte på Nagaoka ølmager med Fostex 8" fultoner og det var bare helt magisk. Riktignok ikke analoge innganger da.....
Kanskje noe for Omega?
Ja det var pussig. Eier av Nagaoka spiller vanligvis på ModWright pre og FirstWatt F5 og satt fjetret når han koblet opp den lille burken. Stillheten var også imponerende kanskje da hverken rørpre eller diy.amp er lett å få helt tyst på følsomme HT.Har eid en DDA-100 selv i noen måneder. Tror det må ha vært en veldig heldig match med Nagaokaene. Jeg fikk den ikke til. Syntes den var nie anemisk og digital i lyden. Litt flat og ikke noe dynamikk. Hos meg banka Brio -R den sønder og sammen i alle henseende.
Denne var fæl å se pådenna lille karen har jeg veldig trua på dog litt dyr,,, kun på 2x3 watt men har blitt brukt sammen med større jbl-er og sonyer med overbevisende resultat denne viser at det kan bryte fysikkens lover selv for få watt
så ikke så værst ut den lille karen du har i kikkerten heller kan sikkert overaske stort for lite
http://www.ebay.com/itm/Akai-AM1T-Stereo-Tube-Amplifier-Very-RARE-/122081202662?hash=item1c6c9b51e6:g:OBAAAOSwawpXrRz
Den var ikke noe eye canndy neiDenne var fæl å se pådenna lille karen har jeg veldig trua på dog litt dyr,,, kun på 2x3 watt men har blitt brukt sammen med større jbl-er og sonyer med overbevisende resultat denne viser at det kan bryte fysikkens lover selv for få watt
så ikke så værst ut den lille karen du har i kikkerten heller kan sikkert overaske stort for lite
http://www.ebay.com/itm/Akai-AM1T-Stereo-Tube-Amplifier-Very-RARE-/122081202662?hash=item1c6c9b51e6:g:OBAAAOSwawpXrRz![]()
Er nok som med det meste i denne hobbyen. Handler mest om matching. Den spilte ikke på lag med mitt rom og mine høyttalere. Men har jo fått mye god omtale, så tviler ikke på at det er mye anna den funker godt med. Samme hva ting kister og hva det heter, bare det gir fot.Ja det var pussig. Eier av Nagaoka spiller vanligvis på ModWright pre og FirstWatt F5 og satt fjetret når han koblet opp den lille burken. Stillheten var også imponerende kanskje da hverken rørpre eller diy.amp er lett å få helt tyst på følsomme HT.Har eid en DDA-100 selv i noen måneder. Tror det må ha vært en veldig heldig match med Nagaokaene. Jeg fikk den ikke til. Syntes den var nie anemisk og digital i lyden. Litt flat og ikke noe dynamikk. Hos meg banka Brio -R den sønder og sammen i alle henseende.
ikke alt kan være like vakkert som lux accu sansui pioneer osv vettu selv japsene kan gå tom for design ideerDenne var fæl å se pådenna lille karen har jeg veldig trua på dog litt dyr,,, kun på 2x3 watt men har blitt brukt sammen med større jbl-er og sonyer med overbevisende resultat denne viser at det kan bryte fysikkens lover selv for få watt
så ikke så værst ut den lille karen du har i kikkerten heller kan sikkert overaske stort for lite
http://www.ebay.com/itm/Akai-AM1T-Stereo-Tube-Amplifier-Very-RARE-/122081202662?hash=item1c6c9b51e6:g:OBAAAOSwawpXrRz![]()
Nei!
Hehe,uansett hvordan du vrir og vender på det bilde blir den ikke penNei!
Hehe,uansett hvordan du vrir og vender på det bilde blir den ikke penNei!
O
Ble det den du snakket om?Forsterkeren er en spinkel amerikaner.