De overlevde fint, eskene var tilogmed uten bæde bulker og hull.
Man har jo hatt så mange høytalere nå at det begynner å bli vanskelig å ordlegge seg.. skjønner ikke helt hvordan disse testerne klarer å skrive om 140 høytalere i året
Men lydbildet oppleves som stort.. totalt avkoblet fra høytalerne. Bassen er veldi stram og går dypt her i stuen.. spiller uten subene nå da de ikke får plass i hjørnene lenger, men savner dem ikke. Mellomtonen er akurat som jeg liker det. Diskanten er kansje en anelse mer fremtredende enn ørene har vent seg til med scansonic og proac klonene i det siste, men etter noen timer lytting nå så kjennes det rett ut.
Dagens største overraskelse vil jeg si går til mine søte små monoblokker.. de har stålkontroll selv på tung og komplisert musikk til langt over lyttenivå. Faktisk til et ubehagelig nivå.. så ja, begynner å lure på hva disse 70wattene EGENTLI er laget av.
Alt i alt strålende happy og føler elektronikk matcher flott med talerne
