Denne "noen" har funnet et visakort. Hvorfor? Fordi du har mistet ditt visakort. Hvem skal da straffes?
Vi er forsåvidt i samme båt. Jeg mistet lommeboka mi, med visakortet inni. Dette kortet ble ikke brukt av "noen", da det i mitt tilfelle ikke var mulig - lommeboka lå nemlig under dobbeltsenga (Hva den ble brukt til der, skal vi ikke snakke høyt om...)
Kan denne "noen" være kjærringa di? I såfall bør du sjekke alle hennes SMS'er, og meldinger på facebook. Det kan hende du blir svindlet for mer enn du tror
Håper for all del at du sperret kortet umiddelbart etter du fant ut at det var borte. "Noen" har da tydligvis vært raskt ute med å betale en gassregning. Når "noen" kan gjøre dette så raskt etter å ha funnet visakortet ditt, kan synderen være nærmere enn du tror.
Er du sikker på at det ikke var din egen gassregning som ble betalt?
Vidar...