Gener fra Follo. Say no moreTdF, THJ![]()
Pøh, det er jo bare å skaffe en rørforsterker, så piffer jeg opp grunntoneområdet, og har akkurat samme lyd som degDu er jo storfornøyd med lyden, men mitt ønske hadde jo vært at den dro lyden litt mer i retning, "tilstede" i grunntoneområdet. Handler vel kanskje om at jeg hører daglig på noe som kanskje er vel mye til stede i det området.
Gratulerer med ny boks![]()
Enklere måte å gjøre det på detPøh, det er jo bare å skaffe en rørforsterker, så piffer jeg opp grunntoneområdet, og har akkurat samme lyd som deg![]()
Vet jo at du ikke tror det. Kan jo likevel være at den gir meg eierglede, bedre opplevelser og er verd prisen for meg. Hva vet jeg……eller for den saks skyld du. Kanskje like greit at du fortsetter å leke med vennene dine i streaming-tråden, istedenfor å indirekte disse meg når jeg er glad for å fått tak i en boks jeg har hatt lyst på en stund. Du er jo en hyggelig kar, så det er vel greit å avskrive det under kontoen for dårlig humorKlart den nye låter bedre. Noe annet hadde jo vært uhørt.
Hehe, mye rett her, men også noe som må rettes opp:Et par ting slår meg. Norges kanskje mest bereiste audiofil har nok gjort noen grundige tankeprosesser før anskaffelsen. Som en flott representant for de pensjonerte så er det klart at dette er et eldrevalg. Det handler kanskje ikke om hva som er nytt men hva som ikke er nytt.
Dette er vel 3dje Auralic så det er lett å kjenne apparatet igjen i tussmørket.
Brukeropplevelsen er vel nøyaktig lik med samme appstyring så man slipper å fornye den digitale kompetansen. Må ikke undervurderes!
Om det skal streames via wifi på dette nivået så er det mange andre flotte kandidater som kun tar kablet nett.
ertemodus av!
Er på 5te strake nattevakten så må leses i lys av dette. Tøft valg.
mvh Atle
Du er musikkinteressert, bereist og nysgjerrig og det kommer fram ved valg av lyd. En del ganger i München og bosted rett i nærheten av en liten hifi-sjappe noen år.Hehe, mye rett her, men også noe som må rettes opp:
Jeg er kanskje den mest bereiste audiofile på Foldnes
De sølvfargede knappene er blitt svarte så den er vanskeligere å se i tussmørket enn G1
Kjent app har selvfølgelig vært et pluss for en halvgæmlis
Wifi har tidligere vært en forutsetning, men ikke i loftstuen, der er det trukket kabel fra ruteren i første etasje
Kanskje det er riktig som damene sier; once you go black, you never turn back![]()
Nå er det vel ikke investeringen i kone 2.0 som er kostbar, men å skilles fra kone 1.0Grattis!
Mye billigere og bedre med streamer 2.0 enn kone 2.0 som så mange i din alder styrer med
mvh
Enklere måte å gjøre det på dethvorfor sa du ikke det før.
Nå er det vel ikke bare investeringen i kone 2.0 som er kostbar, men også å skilles fra kone 1.0.Nå er det vel ikke investeringen i kone 2.0 som er kostbar, men å skilles fra kone 1.0![]()
Kanskje det er riktig som damene sier; once you go black, you never turn back![]()
Nå tror jeg du tar feil og bør tenke deg om, Roald, det kan jo umulig være enklere å gjør det på den måtenEller hvorfor gjorde han ikke det, er jo mye enklere enn å slenge inn 6 stk 15" og 8 stk 24" for å få samme lyd som deg![]()