Personlige notater/ kladd

Holmium

Hi-Fi freak
Ble medlem
11.02.2002
Innlegg
3.450
Antall liker
795
Torget vurderinger
5
Jeg kunne tenkt meg en mulighet for gjøre seg noen notater. Feks starte på innlegg som etter hvert skal legges ut, notater om innlegg man skal svare på, annonser man skal svare/huske på osv. Omtrent som en kladd i Outlook.

Man kan selvfølgelig sende PM til seg selv, men det blir litt tungvint.
 
S

slowmotion

Gjest
Lag en kladd i Word og lim inn hele greia når du skal skrive innlegget.

;)
 

Høvdingen

The big chief
Administrator
Ble medlem
01.01.2001
Innlegg
7.038
Antall liker
6.463
Torget vurderinger
2
Jeg ønsker alltid å være imøtekommende ved gode forslag, men jeg må nesten si meg enig med slowmotion i dette tilfelle. Det er jo veldig enkelt å lime/klippe fra f.eks Wordpad, notepad e.l. og jeg kan vel ikke helt se den store hensikten med å programmere inn en slik funksjon som enkelt kan gjøres på eget skrivebord.

Mvh
Thomas
 

JackX

Hi-Fi freak
Ble medlem
08.03.2002
Innlegg
2.429
Antall liker
1.383
[mimring]Fra min tid som mod/admin på andre forum ....

Brukte innpå 30 minutter på å formulere et tilsvar, med kryssjekking og etterprøving av påstander, hvorpå jeg trykket ADD .... så hadde hele tilsvaret timed out :(
Etter den erfaringen skriver jeg alltid det jeg vil se ned på wordpad ol. før jeg limer hele greia inn
[/mimring]

Bortsett fra dette, da ;D
 
Topp Bunn