|
Takker!Hmm - første som tankene mine svirrer rundt er:
Electrocompaniet EMC1
Audio Note cd3.1
Meridian 508.24
Copland CDA823
Hvorfor ikke bare da kjøpe en god nok cd-spiller isteden, så slipper man å ha to bokser istedenfor en? Er ikke sikkert man sparer så mye penger eller tjener så mye lydmessig på og kjøpe separat drivverk og spiller.Hvorfor ikke kjøpe en rimeligere CD-spiller som du bruker som "transport" og kobler denne inn i en DAC med ønskede kvaliteter?
Inngang for flere digitale kilder er jo smart, da kan man nyttigjøre den innebygde DAC'en for andre ting også.Gjør deg selv den tjenesten å vurdere denne: Pioneers nye toppmodell til ca 5K:
PD-50-S Super Audio CD Player with Rigid Under Base, Digital Input Terminals, 192 kHz/32-bit Twin DAC and DSD playback (Silver) - Pioneer SACD-spiller
Den har to digitale innganger, til bruk for andre digitale kilder.
Mvh Salty
Tiltrer så absolutt forslaget om 508.24.Takker!Hmm - første som tankene mine svirrer rundt er:
Electrocompaniet EMC1
Audio Note cd3.1
Meridian 508.24
Copland CDA823
Da er jeg ikke helt på villspor. Har vurdert de to siste
M
Marantz har mye av det jeg liker, men de mangler definisjonen i bunnen og detaljeringen i toppen. Midt på er de helt knallHer ein spiller du kan se på Oslo Hi-Fi Center - Tlf: 22 01 04 30 - Marantz SA7003