|
Var der i går, En plate med Kent og Bob Dylan ble med hjem.Ullared i dag. Vis vedlegget 1131772 Vis vedlegget 1131773
Gøy! Enda mer gøy ble det når den første som trykket liker var MakrellenKom over denne i en bruktbutikk for 20 kroner. I perfekt stand. Ser ikke ut som den har blitt spillt. Kom med stor og fin plakat. Inneholder slageren Torsken kommer
Du kan trygt spille den boksen i varmen. Sun King og Here Comes the Sun er på Abbey Road. Og dermed ikke en del av mono boksenDårlig timing at slikt ankommer midt i hetebølgen da gitt! Men, høsten kommer som kjent tidsnok….
Vis vedlegget 1134910
Her er nok 90% uenige med meg, men Final Cut er mitt favoritt Pink Floyd-album.
Hvis noen vet om nettbutikk eller fysisk butikk som ennå har denne boksen, så hadde jeg satt pris på et tips.Har tenkt en stund på denne pakken, men ettersom jeg har de fleste albumene har jeg drøyet det.
Etter gårdagens triste melding, tenkte jeg at det haster å få kjøpt denne.
Fant til slutt en nettbutikk som hadde ett eksemplar igjen.
RIP Ozzy... Vis vedlegget 1134886
Flere her men den koster litt...Hvis noen vet om nettbutikk eller fysisk butikk som ennå har denne boksen, så hadde jeg satt pris på et tips.
Har en kamerat som også har lyst på dette.
Jeg finner ingen her til lands i alle fall.
Ser det kun er laget 2000 eksemplarer av V2.0
Må nok til utlandet da ja.