Denne kom i hus i går. Anbefales!
~
~
Vedlegg
-
121.6 KB Visninger: 635
|
en diskusjon og tema som aldri tar slutt, litt som meningen med livet.Var en liten tur innom en av hovedstaden bruktbutikker rett før jul.
Hvem andre enn det som viste seg å være vinyl-mannen diskuterte med selger
det meget interessante temaet: plassering av plastcover/innercover.
Tok ikkje sjansen på å forlate butikken tomhendt.
Plukket opp denne allerede forrige tirsdag, masse enrgi i musikken, ikke ett dumt kjøpVært ett godt år med jevn trafikk av plater inn i heimen. Avrundet plateåret 2015 med en tur i platebaren sist mandag. HiFi-Robban sendte noen obskøne meldinger på natta, kunne ikke være dårligere enn at jeg droppa et møte på jobben til fordel for å stå i kø.
ensifra!
Førsteopplaget på 100ex av skiva som først egentlig kommer mandag 4 januar 2016 forsvant rimelig kjapt på formiddagen. Klokka 1600 var det signering med Kristoffer og gjengen. Måtte selvsagt innom å få noen kråketær, fylle plateposen med noen flere skiver, og ikke minst en herlig førjulsrangel med HiFI-Robban etterpå. *host*