V
vinyl-jønki
Gjest
Vinyl-64 

Jeg har PIRATES LP i originalpressing fra 1981 og den låter også meget bra.For de av dere som fortsatt ikke har spilt denne perlen, enn si- milepælen av en skive; skamme seg!!
Rickie Lee Jones - Pirates. 1981.
Vis vedlegget 196147
Fabelaktig lyd; en audiofil godbit.
Da er det pokker meg bare en ting å gjøre; skaffe seg en av de beste skiver som fins der ute!
Mobile Fidelity SACD. Selvsagt! Noe annet skulle da virkelig tatt seg ut![]()
Jepp, en suveren skive. Det var med den jeg spilte inn mine første HT. Hør på "We used to know" på mye guffe og gitaren mot slutten.Dette er en tidlig plate med Jethro Tull. Deres andre, fra 1969. Flere sterke låter her. Reasons For Waiting er bare nydelig. Nothing Is Easy har et herlig driv. Og Bourèe. Fløyte, selvsagt!
Tror nok du har meget merOct@Skulle gjerne hatt alt du har av gammel vinyl,
bra musikk du har.![]()
Grattis TT, vi gleder oss.Fikk masse vinyl i dag, så nå blir det mye ny musikk herfra.
vedlegger et bilde
Grattis TT, vi gleder oss.Fikk masse vinyl i dag, så nå blir det mye ny musikk herfra.
vedlegger et bilde
Spanderer kake Vis vedlegget 196349
Waylon Jennings blir aldri feil. Trodde at jeg var eneste fanboyen hans hadde her inne. Fint at der er flere.
fanboyen? Fikk en ullen følelse nå tkr,snakker vi tysk 70 talls porno?Waylon Jennings blir aldri feil. Trodde at jeg var eneste fanboyen hans hadde her inne. Fint at der er flere.
mvh
Vel......fanboyen? Fikk en ullen følelse nå tkr,snakker vi tysk 70 talls porno?Waylon Jennings blir aldri feil. Trodde at jeg var eneste fanboyen hans hadde her inne. Fint at der er flere.
mvh![]()
Australske The Black Sorrows spiller musikk jeg finner det
veldig lett å like. Joe Camilleri dannet bandet i 1984, vært i
bransjen siden 60 tallet.De har et særegent lydbilde.Det er bare
Joe Camilleri som er igjen fra starten.
Dear Children kom i 87, har noen flotte låter.Deres mest kjente
album er vel Harley & Rose.
Vis vedlegget 196341
Vis vedlegget 196342
VRÆÆÆL! Fant Dylan, Queen og Springsteen inniblant godbitene, de går rett ut av samlingen!Fikk masse vinyl i dag, så nå blir det mye ny musikk herfra.
vedlegger et bilde