Hun viste ikke god dømmekraft i sin kontakt med Epstein. Det var ikke første gang hun sleit med dømmekraften, og ikke siste gang heller, men jeg syns likevel det er for mye Mette Marit i monitor, flooding the sone with shit. Det burde vært mer fokus på Rød-Larsen, Jagland, Brende osv..
Fra Epstein filene kan det se ut som Asle Toje forsøker å få til et møte mellom Steve Bannon og Sylvi Listhaug med Terje Rød Larsen som mellommann. Hvis ikke det skal regnes som misbruk av verv så vet ikke jeg..
Se vedlagte pdf. Kilde: www.justice.gov/epstein/files/DataSet%2010/EFTA01615377.pdf...
Er ikke enig. De er ikke en parallell til Gestapo, men til SA. Kan hende en senere iterasjon blir Geheime StatsPolizei, men de er ikke der enda.
(noen kan hevde at distinksjonen ikke er så viktig i det store og hele, men læll da)
Jeg tenkte det samme, og når det gjelder fx Ukraina har partiet FOR osv hevdet ting jeg velger å se på som usannheter, men det er en liten gruppe som alle kjenner til, og dermed ikke et stort problem.
Brønnpisserne på høyresiden som dukker opp i diskusjon etter diskusjon og forsøpler den...
Hippopotomonstrosesquipedaliophobia er ironisk nok frykten for lange ord! (kan også kortes inn til sesquipedaliophobia, men det blir ikke så mye bedre)