Visninger: 1309
 
Moiz Audio
http://www.moiz.no

Telefon:
Mobil: 93047149

Email:
info@moiz.no

Adresse:
Lindebergåsen 8, 1063 Oslo

Åpningstider:
--- Åpent hele tiden----
Fylke/land:
Oslo
Vis i Google kart
 
Siden ble sist oppdatert: 22.01.2019 - 08:36am Send til venn
Inform a Friend for this Store
Friend's Name
Friend's Email
Tittel
Your Message
The link for this Store, will auto include in the email body.
For å unngå spam så vil ditt brukernavn bli inkludert til denne emailen.
 Jeg har lest, forstått og akseptert denne meldingen.
 

Om oss
Moiz Audio - Unike lydopplevelser!

Vi er forhandlere av de mest interessante og musikalske lydprodukter som finnes!

Vi er innehavere av agenturene for
Trafomatic Audio-http://www.trafomaticaudio.com/
Tune Audio -http://www.tuneaudio.com/
Grandinote Audio-http://www.grandinote.it/
Pearl Microphones-http://www.pearlmicrophones.com/
Neutral Audio-http://www.neutralaudio.com/
Audiobyte-http://audiobyte.net/
Rockna Audio-http://www.rockna-audio.com/
Burson Audio-[URL="http://www.bursonaudio.com/"]http://www.bursonaudio.com/
JohnBlue Audio-http://www.johnblue-audio.com/
Lab12-http://www.lab12.gr/
Musical Affairs-http://www.musicalaffairs.com/
MYTEK Digital-https://mytekdigital.com/
Signal Projects-http://signalprojects.com/
SOtM Audio-http://www.sotm-audio.com/sotmwp/english/
Kinki studio https://www.kinki-studio.com/


Vi er også forhandlere av produkter fra Vibex http://www.vibex.es/
og Audio-Technica http://www.audio-technica.com/


Moiz Audio skiller seg fra andre lydleverandører fordi vi har aktivt hentet våre produkter basert på kvaliteten, prestasjonene og gleden de skaper.
Vi tilbyr en rekke komponenter på tvers av varierende budsjetter og fokuserer alltid på å levere det mest naturlige musikalske lydbilde oppnåelig.

Hi-Fi låter aldri kjedelig hos oss!


Vi tilbyr også profesjonelle produkter. Disse redskapene vil være med på å utforme lydbildet ditt og øke kvaliteten på lydsporene dine betraktelig.

Følg oss på Facebook hvor vi legger ut nyheter, pressemeldinger, promo og messerapporter fortløpende
https://www.facebook.com/MoizNoize/

Sjekk ut Youtube-kanalen vår med flere interessante videosnutt!
https://www.youtube.com/user/MoizAudio

 
Bilder

Moiz Audio Moiz Audio er online nå
Bransjemedlem
Ble medlem 06.08.2007
Innlegg 3144


Produkter

Våre merker Alle produkter  
 
Fabrikanter
Kort teknisk beskrivelse
View Details
Mytek Digital
Home · HiFi · Professional · Products
View Details
Heed Audio
Musikalske og engasjerende hi-fi fra Ungar
View Details
Kinki Studio
Bring your musical performance
View Details
Neutral Audio
Analog prosessering basert på avansert matte og Alan Blumleins teknikk.
View Details
SoTM
SOtM delivers the Soul Of the Music through the cutting edge audio technology.
Displaying rows 1 to 5 of 5
 


 

Om Hifisentralen

    Hifisentralen er Norges største webside innen high-end hi-fi og musikk, og vi har vært på nett siden år 2001. Velkommen til en god hi-fi diskusjon eller kjøp og salg av utstyr.
   

Følg oss på sosiale medier:

Facebook Twitter RSS Feed