Takk for hyggelig kveld igår, og mye spennende snutter av musikk jeg ikke kjenner. Forsøker å legge merke til hva som spilles, og mye faller jo i smak ja!
Prøver å huske hva jeg skal holde ørene åpne for i fremtiden, så veldig kjekt å få høre et utvalg av moderne musikk hos en ekte kjenner og liebhaver!
Spesielt spennende var det også å høre såvidt på Beyer 770 igår, syntes de var virkelig gode til lukkede å være. Smooth komfort på hodet, lydtette så det holder. Rik mektig lyd, og med svært tydelig artikulasjon.
Hva angår romkorreksjonen så vil du sikkert helst komme tilbake til det selv
Jeg synes platespilleren er veldig god også jeg, etter et liv med platespillere så filtrerer man liksom bort feilene vettu, og fryder seg over styrkene. Og ProJect'en er jo veldig fornøyelig med sin solide fokus og frempå driv. Skikkelig behagelige høyttalere også. Og rikelig med øl.
Jo, Havgapet et godt sted å tilbringe en kveld. Man takker mye, og håper man kan gjengjelde en kveld (hint; torsdag kveld er dragen ute på sin vinklubb, og jeg spiller skiver hele kvelden).